- analytik kısmı -
Soru ve Cevaplar

Tivibu Cep telefonundan nasıl izlenir?

Tivibu Cep uygulamasını telefonuna indir, abone ol, kullanıcı adı ve şifrenle giriş yap, istediğin içeriği seç ve izle. Kolay ve hızlı!

Tivibu Cep telefonundan nasıl izlenir? Tivibu uygulamasını indirin, giriş yapın. Hesabınızı seçin ve izlemeye başlayın. Uygulama kolayca kullanılabilir ve ücretsiz. İstediğiniz film veya diziye arama yapın ve izlemeye başlayın. Yüksek kaliteli görüntü için internet bağlantınızı kontrol edin. İzlediğiniz içerikleri favorilerinize ekleyebilirsiniz. Tivibu Cep telefonundan izlemek için sadece bir hesap gereklidir. Tivibu uygulamasında çok sayıda film ve dizi seçeneği bulunmaktadır. İzlemek istediğiniz içeriği seçin ve anında izlemeye başlayın. Tivibu Cep telefonundan kolayca izleme keyfi yaşayın.

Tivibu Cep uygulamasını indirin.
Aktivasyon kodunu giriş yaparak üyelik oluşturun.
Giriş yaparak istediğiniz içeriği seçin.
Canlı TV yayınlarını telefonunuzdan izleyin.
İzlediğiniz içerikleri favorilerinize ekleyin.
  • Mobil cihazınıza uyumlu Tivibu Cep uygulamasını indirin.
  • Aktivasyon kodu ile üyelik oluşturun.
  • Uygulamaya giriş yaparak içerik seçin.
  • Canlı TV yayınlarını telefonunuzdan takip edin.
  • İzlediğiniz programları favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Tivibu Cep Telefonundan Nasıl İzlenir?

Tivibu uygulaması cep telefonundan nasıl açılır?

Tivibu uygulamasını cep telefonunuzdan izlemek için öncelikle uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. App Store veya Google Play Store’dan Tivibu uygulamasını bulup indirdikten sonra, uygulamayı açarak üyelik bilgilerinizle giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş yaptıktan sonra istediğiniz içeriği seçip izlemeye başlayabilirsiniz.

Tivibu cep telefonunda nasıl üye olunur?

Tivibu üyeliği için öncelikle Tivibu web sitesi üzerinden ya da Tivibu uygulaması üzerinden üyelik oluşturabilirsiniz. Üyelik oluştururken gerekli bilgileri doldurmanız ve üyelik sözleşmesini kabul etmeniz gerekmektedir. Üyelik işlemi tamamlandıktan sonra Tivibu içeriğini cep telefonunuzdan izleyebilirsiniz.

Tivibu uygulamasında nasıl film izlenir?

Tivibu uygulamasında film izlemek için uygulamayı açtıktan sonra “Film” kategorisinden istediğiniz filmi seçebilirsiniz. Film seçimini yaptıktan sonra filmi satın alarak veya kiralayarak izlemeye başlayabilirsiniz. İzlediğiniz filmi isterseniz ileri sararak istediğiniz sahneye gelebilirsiniz.

Tivibu cep telefonundan nasıl canlı TV izlenir?

Tivibu uygulamasını cep telefonunuzdan açtıktan sonra “Canlı TV” bölümünden istediğiniz kanalı seçerek canlı yayını izleyebilirsiniz. Canlı TV izlerken isterseniz kanal arama yapabilir, isterseniz favori kanallarınızı seçebilirsiniz.

Tivibu uygulamasında nasıl dizi izlenir?

Tivibu uygulamasında dizi izlemek için uygulamayı açtıktan sonra “Dizi” kategorisinden izlemek istediğiniz diziyi seçebilirsiniz. Dizi seçimini yaptıktan sonra bölümleri görebilir ve istediğiniz bölümü seçerek izlemeye başlayabilirsiniz.

Tivibu uygulamasında nasıl içerik aranır?

Tivibu uygulamasında içerik aramak için ana ekranda bulunan arama çubuğuna aramak istediğiniz içeriğin adını yazabilirsiniz. Arama sonuçlarında istediğiniz içeriği seçerek izlemeye başlayabilirsiniz.

Tivibu uygulamasında nasıl çocuk içerikleri bulunur?

Tivibu uygulamasında çocuk içerikleri bulmak için ana ekranda bulunan “Çocuk” kategorisine giriş yapabilirsiniz. Bu kategoride çocuklar için uygun olan çizgi filmler, çocuk programları ve eğitici içeriklere ulaşabilirsiniz.

Bu yazı ne kadar faydalı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk puan veren siz olun.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu